۱۹ تیر ۱۳۹۷

روش های ایجاد متن هایپر لینک در تلگرام

ایجاد متن لینک دار در تلگرام

روش های ایجاد متن هایپر لینک در تلگرام

این روزها تلگرام بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و از بین همه پیام رسان ها با وجود محدودیت ها دوباره در بین کاربران قدیمی محبوب است.

بیشتر کاربران ، از تلگرام به عنوان یک پیام رسان یا اپلیکیشن چت و همچنین استفاده از محتویات کانال ها و گروه ها برای کسب آگاهی، فروش خدمات و محصولات، یادگیری ، سرگرمی و باخبر شدن از خبرها استفاده می کنند.

تبلیغات در کانال ها از طرف برندها برای کسب مشتری و هم چنین کانالها برای افزایش ممبر تلگرام برای کانال ها و گروه ها به جزئی جداناپذیر تبدیل شده است.

 

ایجاد متن هایپر لینک در تلگرام

برخی از کانال ها در تبلیغ خود و یا حتی پست های خود در کانال های پربازدید، نام کاربری کانال خود را هم درج می کنند و یا لینک join کانال و یا گروه را به صورت مستقیم تولید کرده و در پست ها درج میکنند که از نظر کاراکتر بسیار طولانی است و شاید در پست مخصوصا در caption عکس جا نشود.

یا در مواقعی می خواهیم لینک یک پیج از یک سایت را منتشر کنیم ممکن است که کاراکترهای لینکش زاید بوده و در بعضی قسمت در پست مخصوصا طبق اشاره ی که در بالا شد زیر caption عکس جا نگیرید.

برای این کار بهتر است از هایپر لینک اسفاده کنیم. برای وارد کردن لینک طولانی و درج متن دلخواه همراه با لینک دلخواه هایپر لینک بهترین روش محسوب میشود.

البته می توانید فقط لینکی را که دارای کاراکتر بالا است را به وسیله کوتاه کننده لینک، کوتاه کنیم ولی در این صورت فقط می توانید لینک را در پست تلگرامی خود درج کنید نه متن دلخواه خود را.

 

آموزش ایجاد متن هایپر لینک در تلگرام

ایجاد متن هایپر لینک در تلگرام کار بسیار سختی نیست و می توانید با ۲ روش زیر لینک متن دار دلخواه خود را ایجاد کنید.

 • ربات @BOLD تلگرام
 • ربات  درج زیرنویس تلگرام

 

روش استفاده از ربات @Bold تلگرام

 • اول از همه telegram خود را بروز یا آپدیت کرده و یا مطمئن شوید که از نسخ آخر آن استفاده میکنید.
 • در پی وی خود (در قسمت save massage ) یا در یک پنجره چت یا گفتگو کد زیر را تایپ کنید. (البته این کد را به کسی ارسال نکنید و فقط تایپ کنید)
 • به جای text متن دلخواهی که می خواهید لینک شود را بنویسید و به جای url لینک جوین کانال و یا لینک سایت و یا هر لینکی دیگری که می خواهید کاربر بازدن بر روی متن به آنجا انتقال پیدا داده شود را تایپ کنید.
 • در ادامه پنجری باز میشود توسط خود ربات bold که گزینه custom warkdown برای شما فعال می شود. لطفا روی این عبارت را بفشارید و متن را ارسال کنید و نتیجه را ببینید.

نکته : بعد از اینکه @bold زدید یک فاصله قرار دهید و بین کدهای (url)[text] فاصله قرار ندهید. ممکن است با بعد از گذاشتن فاصله بین text و url عبارت custom warkdown  نمایش داده نشود.

 

 

روش استفاده از ربات درج زیر نویس تلگرام

 • بعد از بروزرسانی تلگرام در قسمت جستجو در نوار بالای تلگرام عبارت @hzcaptionbot را تایپ کنید و ربات درج زیر نویس را انتخاب کنید.
 • بعد از باز شدن ربات start را بزنید و متن زیر را وارد کنید. [text](url)
 • به جای text متن دلخواه و به حای url لینک مورد نظر خودر را وارد کنید.
 • در ادامه ارسال را بزنید و متن را برای ربات بفرستید.
 • سپس همان متنی را که برای ربات فرستاده اید را reply کرده و حرف b را تایپ کنید و برای ربات دوباره بفرستید.
 • با ارسال reply حرف b ، متن شما بصورت لینک دار برایتان نمایش داده می شود و شما می توانید آن را کپی کرده و در هر جا که بخواهید از آن استفاده کنید.
Share this
۱۶ اسفند ۱۳۹۶

ارسال چندین پست (تصویر) به صورت آلبوم،گالری عکس تلگرام

ارسال چندین پست (تصویر) به صورت آلبوم،گالری عکس تلگرام

ارسال چندین پست به صورت آلبوم, ایجاد گالری عکس تلگرام

گالری عکس تلگرام : با بروزرسانی اپلیکیشن تلگرام به نسخه آخر که به تازگی ارائه شده است می توانید از خصوصایت جدید این پیامرسان استفاده کنید.
یکی از این خصوصیات ایجاد ارسال چندین تصویر (عکس) به صورت همزمان به شکل گالری عکس (آلبوم تصاویر) است.

 

آموزش ارسال چندین عکس به صورت همزمان

اولین کاری که باید انجام دهید این است که تلگرام (ممبر تلگرام)خود را بروز رسانی کنید.

بعد از آپدیت برنامه وارد صفحه چت شخصی یا گروه شخصی و کانالی که مدیریت آن را به عهده دارید شوید و در پائین صفحه سمت راست روی سنجاق را لمس کنید.

 
ارسال چندین عکس یکجا در تلگرام

بعد از لمس سنجاق مطابق تصویر زیر برایتان نمایش داده می شود. در بین این آیکون ها به gallery میرویم.

 
ایجاد گالری عکس تلگرام
 

بعد از وارد شدن به قسمت gallery ، تصاویر مورد نظر خود را انتخاب کنید و در نهایت دکمه send را بفشارید.

 

گفتنی است که در هر گالری از تلگرام فقط ۱۰ عکس میتوانید انتخاب کنید تا به صورت گالری نمایش داده شود. برای نمایش بالای ۱۰ تصویر در هر گالری باید تعداد گالری های خود را افزایش دهید و یا اگر تعداد عکس هایتان بالای ۱۰ عدد بود تلگرام به صورت اتوماتیک گالری های ایجاد شده را بالای ۱ گالری در نظر میگیرد.

 
ایجاد آلبوم تصویر در تلگرام
 

بعد از انجام این مراحل عکس های شما در حالت گالری یا آلبوم عکس در محل مورد نظر ارسال می شود.

اگر میخواهید که برای برای آلبومتان متن یا caption اضافه کنید یکی از عکس ها انتخاب کرده و گزینه edit رو میزنیم. از اینجا می تونین caption مورد نظر برای آلبومتان را درج کنید.

Share this

تمامی حقوق برای سایت آژانس تبلیغات 2 ممبر می باشد | © 1396 

Click Me